Yüz Terapisi

Tüm cilt bakım ürünlerimiz stres giderme, anti-yaşlanma, hücre yenileme odaklıdır. Doğal yağlar, vitaminler ve mineraller yönünden zengin, kadife yumuşaklığındaki ürünlerimiz cildinizi besler, elastikiyetini arttırır ve yumuşatır. Hücre büyümesini doğal yolla arttırırken cildinize “Africology Işıltısını” getiren sağlıklı bir parıltı kazandırır.

Teröpatik cilt bakımı tedavilerimiz sizi en temiz, en saf esans yağlarının aromasıyla dolu bir yere çağırmaktadır. İyileştirici kompreslerle cildiniz nazikçe ısıtılır ve derinlemesine rahatlatıcı holistik ve lenf masajsı teknikleri ile kan akışı hızlandırılır

.

Afrika Tanrıçası Yaşlanmayı Geciktirici Yüz Bakımı ®

  Tedavi Süresi: 90 dk.

  Bu stresten arındırıcı, yaşlanma karşıtı hücre yenileyici bakım doğal yağlar açısından zengin olup lüks tedavisi cildinize gerekli yağı, elastikliği, yumuşaklığı kazandırır ve yaşlanmayla mücadele ederek sağlıklı bir ışıltı sağlar. Antioksidan içerikli kombinasyonumuz  hücre yenilenmesini canlandırmak  cildi sağlıklı, elastik ve yağlı tutarak kırışıklıklara karşı daha az meyilli hale getirmek için özenle seçilmiştir. Doğal antioksidanlarla formüle edilmiş ve saf yağlarla kokulandırılmıştır. Bu teröpatik yolculuk ılık bir boyun ve omuz masajı ile başlar. Temizleme, peeling, maske ve serumu takip edilen geleneksel bir yağ karışımı kullanırız. Öyle lüks, öyle kadifemsi bir duyusal tedavidir ki, her gün bir Tanrıça gibi davranılmak isteyeceksiniz.

   

  Dengeleyici Gül Yüz Bakımı ®

  Tedavi Süresi: 75 dk

  Kuşburnu yağı tarihe geçmiştir ve daima kalp ve ruhla bağdaşlaştırılmıştır. Harika Saf Gül karışımımız cildin doğal dengesini yeniler. Bu güzel kokulu canlandırıcı terapi hafif dermatitli hassas ciltlere bile çok iyi gelen yüksek C vitamini konsantrasyonuna sahiptir. Fiziksel ve duygusal olarak dengeyi yakalamanızı sağlar.  Bu yüz bakımı metafiziksel olarak üzgünlük, reddedilme duygusu ya da korku duygularını yok etmek için tasarlanmıştır.

   

  Vitamin Destekleyici Yüz Bakımı ®

  Tedavi Süresi: 75 dk.

  Bu canlandırıcı yüz bakımı cildi tazelemek, bağışıklık sisteminizi desteklemek ve cilde güç vermek için zengin bir vitamin ve mineral kokteyli kullanır. Yorgun ve bitkin cilt için harikadır, sizi yeniden canlandırır. 

   

  Dengeleyici ve Arındırıcı Yüz Bakımı ®

  Tedavi Süresi: 75 dk.

  Tepkisiz ve daha durgun bir cilt için, bu yüz bakımı antioksidanların ve vitamin komplekslerinin kombinasyonuyla cildinizi parlatmaya yardımcı olur. Taze limon ve biberiyenin daha temiz, parlak bir sonuç elde etmek, kapanmış gözenekleri açmak, düzgün olmayan cildi arıtmak ve yeni bir doku sağlamak için elastin üretimini canlandırarak uyum içinde etkili olduğunu göreceksiniz. Fazlalık yağı ciltten atmayarak, cildin kendini doğal olarak dengelemesine olanak sağlıyor ve bu şekilde bu tedaviyi en hassas veya reaktif ciltler için bile güvenli kılıyoruz.

   

  Aloe Feroks Yatıştırıcı - Yaşlanma Karşıtı Yüz Bakımı ®

  Tedavi Süresi: 75 dk. 

   Genç, dirençli ve sağlıklı bir cilt için Aloe, fibroblast büyümesi ve onarımını doğal yolla destekleyerek sakinleştirici, gerdirici ve sıkılaştırıcı etkilere sahiptir. İyileştirici bal, tripeptitler ve retinal palmitatla kombine edilmiş bu ürün kolajen ve elastin büyümesini teşvik eder ve yenilenmiş ve daha genç bir görünüm sağlar.

   

  Antioksidan Yenileyici Yüz Bakımı – Yaşlanma Karşıtı ®

  Tedavi Süresi: 75 dk.

  Bu mucizevi nemlendirici, yaşlanma karşıtı yüz bakımı daha genç ve canlı bir cilt için katman etkisine sahiptir. Serbest radikallere karşı koruyarak ve kolajenleri destekleyerek ciltte hemen görülen bir düzgünleştirici ve tonlayıcı etkisi vardır, C vitaminiyle ince çizgileri toplar, pigmentasyon ve iltihabı azaltır. Bu etkili cilt bakımı rutini cilde teröpatik masajla iletilen canlandırıcı bir kokteylle yaşlanmaya karşı doğal bir şekilde mücadele eder.

   

  Tüm tedaviler Africology’nin tescilli ürünü olup yalnızca Africology’ye üye olan spa merkezleri tarafından kullanılabilir.