El ve Ayaklar

Bu tedavi şunları kapsamaktadır:

Ayakları enerji dengeleyici bir bakır banyosuyla ıslatmak için Africology ürünlerini kullanarak lüks bir Afrika pedikürü ardından ödemi azaltmak ve dolaşımı iyileştirmek için ılık bir bacak masajı.

Detoks çamur banyosu ardından şişkin bacak ve ayaklara iyi gelmesi için baskı noktası masajı. Lenf birikimi ve ödemi gidermek bu lüks spa pedikürünün odak noktasıdır.

Vücutta dengeyi yerine getirmek için ayağın refleksoloji noktaları üzerinde geleneksel rahatlatıcı ve iyileştirici masaj ve sizi bir rahatlama haline geçirmek için saç derisine baskı uygulama.

 

Bakır ve Sıcak Taş Pedikürü ® 

Tedavi Süresi: 60 dakika (parlatıcı hariç)

Ayakları enerji dengeleyici bir bakır banyosuyla ıslatmak için Africology ürünlerini kullanarak lüks bir Afrika pedikürü ardından ödemi azaltmak ve dolaşımı iyileştirmek için ılık bir bacak masajı. Sıcak taşlar ısıyı nüfuz etmek ve rahatlatmak amacıyla ayak topuklarına ve baldır kaslarına masaj yapmak için kullanılır. Sert kısımları yumuşatmak ve nemi cilt içinde bloke etmek için ayağa Afrika patatesi wrap’i uygulanır.

 

Detoks Spa Pedikürü ®

Tedavi Süresi: 60 dakika (parlatıcı hariç)

Şişkin, yorgun Bacaklar? Zayıf dolaşımı düzeltir, bu lüks spa pedikürünün odak noktası lenf birikimi ve ödemi gidermektir. Sıcak bir detoks çamur uygulaması ardından baskı noktası masajı bacaklarınızı hafif ve derinlemesine nemlendirilmiş hissettirecektir. Uzun bir uçuş ardından harika bir tedavidir.

 

Afrika Patatesi İyileştirme Manikürü ®

Tedavi Süresi: 45 dakika (parlatıcı hariç)

Bu rahatlatıcı manikürün amacı cildi ve tırnakları nemli ve dolayısıyla esnek ve güçlü tutmak için tedavi etmektir. Afrika Kızıl Çayı ile karıştırılmış Afrika patatesi wrap’i ile yoğun nemlendirme, Aloe ve Marula antioksidanlarının da cildin yaşlanmasına karşı faydaları vardır.

 

Dengeleyici Saç Derisi Ve Ayak Masajı ®

Tedavi Süresi: 30 dakika

Vücutta dengeyi yerine getirmek için ayağın refleksoloji noktaları üzerinde geleneksel rahatlatıcı ve iyileştirici masaj ve sizi bir rahatlama haline geçirmek için saç derisine baskı uygulama. Vücudun enerji kanallarıyla işleve gören bu tedavi sizi doğayla bütün bir uyum içinde bırakır.